Верифицированный профиль
1
Неделя на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
3
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад

Продажа квартир (3)

  • 61 000 $
    1 000 $/м²

    Галицкая ул., 9

    ПЕРЕУСТУПКА Старый парк
    2 комнаты
    61 / 30 / 9 м²
    этаж 10 из 10
    2026 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж просторої 2-кімнатної квартири у цегляній новобудові по вул. Галицька, 9, поруч із центром міста. Поверх: 10/10 Є можливість зробити терасу на даху, так як є окремий вихід. Квартира сира, що дає чудову можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Виконано теплі підлоги, залито стяжку, зроблено розводку системи опалення та електрики. Перевагою є панорамний краєвид на місто, Старий парк та центр Тернополя. Зручне розташування: поруч центр, зупинки громадського транспорту, магазини та вся необхідна інфраструктура. Здача будинку - кінець 2026 року. Перепис по дольовій участі. ID: 32451591
    Риелтор
  • 85 000 $
    1 491 $/м²

    Будного ул., 26-Б

    2 комнаты
    57 / 30 / 16 м²
    этаж 7 из 9
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    2-к квартира у ЖК "Сонячна Тераса" по вул. Будного Степана 26Б Продається комфортна квартира у новобудові в районі Дружба Код квартири  7 поверх з 9; новобудова; площа - 57 м² індивідуальне газове опалення; з ремонтом; встановлений котел; балкон. Затишна квартира у житловому комплексі "Сонячна Тераса". Зроблений світлий, сучасний ремонт, продається без меблів, що є перевагою, адже є можливість обладнати її для свого комфорту та під власний стиль. Будинок побудований з якісних матеріалів. Поруч розвинена інфраструктура – бізнес-центр, школа, супермаркети. Телефонуйте, щоб дізнатись деталі та поглянути на квартиру
    Риелтор
  • 32 000 $
    1 260 $/м²

    Глубокая ул., (Будинок 1)

    1 комната
    25 / 15 / 7 м²
    этаж 3 из 10
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Продається сучасна смарт квартира у новобудові за вул. Глибока, 19 (м. Тернопіль, район центрального стадіону) 3 поверх; площа – 25,4 м²; панорамне вікно; сучасне планування; Затишна та функціональна квартира з продуманим простором — ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції. Панорамне вікно забезпечує багато природного світла та створює відчуття простору. Будинок від надійного забудовника, розташований у зручній та престижній локації — поруч центральний стадіон, навчальні заклади та заклади сфери обслуговування. Квартира повністю виплачена. Можливе оформлення по переуступці. Здача будинку в експлуатацію запланована на кінець 2026 року. Сподобалась кварти...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.